Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HABA Moje prvnÝ kuličková dráha - základnÝ balenÝ zvuky 7095

HABA Moje prvnÝ kuličková dráha - základnÝ balenÝ zvuky 7095

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!

1.271 Kč
1.119 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 152 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A067176

HABA Moje prvnÝ kuličková dráha - základnÝ balenÝ zvuky 7095
Moje prvnÝ kuličková dráha - základnÝ balenÝ zvuky
ŰÝslo vřrobku: 7095

NynÝ přicházÝ hudba do prvnÝ zábavy s kuličkami.

Podrobnosti:
• 2 rampy, 2 zatáčky, 4 barevnÚ spojovacÝ prvky, 1 kostka - metalofon s návaznou dráhou, 1 kostka - zvukovÚ tyčinky, 1 kulička se zvonečky
• Od 18 měsÝců.


Haba
Od roku 2010 máme certifkát PEFC (čÝslo certifikátu: PEFC/04-4-0003), což dokazuje, že použÝváme dřevo z udržitelnÚho lesnictvÝ německřch lesů. BukovÚ a břÝzovÚ dřevo pocházÝ z lesů, kterÚ se nacházejÝ v okruhu 150 km našeho ústředÝ v Bad Rodach. Překližky, kterÚ dovážÝme z Finska a Ruska, zÝskáváme takÚ vřhradně z kontrolovanÚho pěstovánÝ. TÝm podporujeme udrženÝ ekologickÚ rovnováhy lesů.Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Moje prvnÝ kuličková dráha - základnÝ balenÝ zvuky 7095
1.271 Kč
1.119 Kč