Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HABA Můj první herní poklad - velká sbírka her HABA 4278
Momentálně vyprodáno

HABA Můj první herní poklad - velká sbírka her HABA 4278

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • HABA Rodinná hra "ovocný sad" 4170

763 Kč
695 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A056907

HABA Můj první herní poklad - velká sbírka her HABA 4278
Můj první herní poklad
Velká sbírka her HABA
Číslo výrobku: 4278

Tato sbírka her přináší nejkrásnější herní poklady. Kdo nejvíce pomůže sedlákovi Bertovi? A kdo ví, kde se schovala drzá zvířata na louce? 10 herních nápadů s jednoduchými pravidly a krátkou dobou hry umožňují vydařený vstup do herního světa U klasických, kooperativních a napínavých deskových, karetních a paměťových hrách velmi rychle uteče čas.

Sbírka her pro naučení se hrát se 34 dřevěnými díly a 10 hrami pro 2 - 6 hráčů od 3 - 12 let.

Tato hra vyvíjí:
• První porozumění pravidel
• Kooperaci
• Myšlení
• Rozpoznávání barev

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.