Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HABA NádobÝ 3821

HABA NádobÝ 3821

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

827 Kč
758 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A041155

HABA NádobÝ 3821
NádobÝ
ČÝslo vřrobku: 3821

Obsah:
2 talÝře (průměr 14 cm), 2 hrnÝčky s podšálken, 2 lžÝce, konvička na kávu (vřška 14 cm), konvička na mlÚko, nádobka na cukr.

Z pevnÚho melaminu vhodnÚho do myčky nádobÝ.
NenÝ vhodnÚ do mikrovlnÚ trouby

POZOR! NevhodnÚ pro děti mladšÝch 2 let!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA NádobÝ 3821
827 Kč
758 Kč