Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HABA Noční světlo hvězdné galaxie

HABA Noční světlo hvězdné galaxie

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

1.090 Kč
869 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 221 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A147157

HABA Noční světlo hvězdné galaxie
Kdo půjde na napínavou cestu hvězdnou galaxií?

Tady září Měsíc a Slunce. Tři skvělé barevné tóny harmonicky přechází jeden v druhý a pomůžou dětem usnout stejně jako jemné melodie a zvuky. Velmi praktické: Světlo a hudba se automaticky vypnou. S LED technikou.

Podrobnosti:
  • Dodání bez baterií (3 x 1,5 V AAA)
  • Materiál: umělá hmota
  • Rozměry: 11 x 11 x 9 cm

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Noční světlo hvězdné galaxie
1.090 Kč
869 Kč