HABA Omalovávací pohlednice - Tim ve městě 300156

HABA Omalovávací pohlednice - Tim ve městě 300156

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 12 kusy k dispozici!

99 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A102218

HABA Omalovávací pohlednice - Tim ve městě 300156
Omalovávací pohlednice - Tim ve městě
Číslo výrobku: 300156

Pohlednice vyzývají k samostatnému tvoření pomocí různých pastelek a barev. Po odeslání se jistě budou příjemci velice těšit z malých uměleckých děl.

Podrobnosti:
• Obsah: 15 pohlednic
• k omalování různými barvami
• Věk: od 3 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Omalovávací pohlednice - Tim ve městě 300156
99 Kč