HABA Panenky - sestry Lennja & Elin

HABA Panenky - sestry Lennja & Elin

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

1.323 Kč
1.148 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 175 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A102209

HABA Panenky - sestry Lennja & Elin
Panenky - sestry Lennja & Elin
Číslo výrobku: 300128

"Ahoj, jmenuji se Lennja a toto je moje malá sestra Elin. Někdy je pro mě vážně náročné být starší sestra ... ale většinou máme my dvě spoustu zábavy. Nejraději si hrají v lese za domem. Tam je totiž spousta míst na ukrytí. Lennja (velká 30 cm) s blůzkovými šaty, šaty na ramínkách, botami a stužkou do vlasů. Elin (velká 20 cm) s šaty na ramínkách.

Podrobnosti:
• Rozměr: 20/30 cm
• Od 18 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Panenky - sestry Lennja & Elin
1.323 Kč
1.148 Kč