HABA Role na lezení - farma 301197

HABA Role na lezení - farma 301197

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 1.556 Kč
1.005 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 551 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A111650

HABA Role na lezení - farma 301197
Role na lezení - farma
Číslo výrobku: 301197

Role na lezení, hraní a objevování. Děti mohou rozpoznat různá zvířátka, zkoumat různé materiály. Hrej si a objevuj. Skvělá hračka pro malé objevovatele.

S figurkou kravičky.
okénko umožňuje pohled dovnitř


Podrobnosti:
• Materiál: polyester, PVC (neobsahuje pftaláty)
• Rozměry: D 56 cm, ě 25 cm
• Od 6 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Role na lezení - farma 301197
MOC¹ 1.556 Kč
1.005 Kč