Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HABA Silikonová pečÝcÝ forma "Chut srdce" 301155

HABA Silikonová pečÝcÝ forma "Chut srdce" 301155

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

509 Kč
479 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A110187

HABA Silikonová pečÝcÝ forma "Chut srdce" 301155
Silikonová pečÝcÝ forma "Chut srdce"
ŰÝslo vřrobku: 301155

Z drobnřch buchtiček budou mÝt radost všechny děti na narozeninovÚ párty. Snadno se připravÝ a ozdobÝ čokoládovou polevou, pestrřmi cukrovřmi perličkami nebo práškovřm cukrem. VypadajÝ skvěle a nadchnou děti. Přiloženř sešit obsahuje 3 snadnÚ dětskÚ recepty (v němčině!).

Podrobnosti:
• Včetně 18 napichovátek
• Materiál: silikon
• Rozměry: 32 x 21,5 cm

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Silikonová pečÝcÝ forma "Chut srdce" 301155
509 Kč
479 Kč