HABA Stan "princezna Rosalina" 7384

HABA Stan "princezna Rosalina" 7384

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

1.894 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A091647

HABA Stan "princezna Rosalina" 7384
Stan "princezna Rosalina"
Číslo výrobku: 7384

Tady se budou cítit všechny fanynky princezen dobře, protože se do tohoto prostorného stanu na hraní mohou uchýlit společně se svými panenkami. A s vhodným kostýmem se mohou holčičky ještě lépe ponořit do růžovo-červeného světa princezen.

Podrobnosti:
• Materiál: 100 % polyester, umělohmotné tyčky.
• Rozměry: H 90 x Š 75 x V 110 cm
• Věk: od 1/2 roku

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Stan "princezna Rosalina" 7384
1.894 Kč