Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HABA Stavící kostky - malý pohádkový zámek 301143

HABA Stavící kostky - malý pohádkový zámek 301143

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

994 Kč
871 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 123 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A122933

HABA Stavící kostky - malý pohádkový zámek 301143
Stavící kostky - malý pohádkový zámek
Číslo výrobku: 301143

Tyto kostky nabízí mnoho možností stavění: Kostky lze stavět na sebe, vedle sebe a některé z nich jsou potištěné obrázky.
Když se postaví všechny kostičky vznikne pěkná kulisa na hraní a princezna, nebo rytíř se může nastěhovat. Pro malé stavitele je stále co dělat, hrad se musí opravit nebo přestavět. Flexibilní stavění.

• Flexibilní kulisa na hraní, snadno se přestaví.
• Lze kombinovat i s dalšími stavícími koskami od firmy Haba.


Podrobnosti:
• Materiál: Materiál: buk, překližka, kov, akrylové sklo
• Od 24 měsíců


Haba
Od roku 2010 máme certifkát PEFC (číslo certifikátu: PEFC/04-4-0003), což dokazuje, že používáme dřevo z udržitelného lesnictví německých lesů. Bukové a břízové dřevo pochází z lesů, které se nacházejí v okruhu 150 km našeho ústředí v Bad Rodach. Překližky, které dovážíme z Finska a Ruska, získáváme také výhradně z kontrolovaného pěstování. Tím podporujeme udržení ekologické rovnováhy lesů.

PEFC
PEFC je transparentní a samostatný systém což dokazuje, že používáme dřevo z udržitelného lesnictví. "lesnictví podporujeme". Produkty vyrobené z certifikovaného dříví lze opatřit logem PEFC. Logo PEFC je důležitým marketingovým nástrojem, který pomáhá zákazníkům s orientací při nákupu výrobků ze dřeva a ostatních lesních produktů. Použitím loga PEFC na výrobcích a dokumentech deklaruje jeho držitel zákazníkům svůj závazek podpory trvale udržitelného hospodaření v lesích.
Produkty ze dřeva nebo z papíru: kdo zná celé poučení, ví že podporujeme lesnictví a tak všechny naše používané suroviny pocházejí z PEFC. Toto poučení je cerftifikováno a je každý rok znovu kontrolováno. Spotřebitelné mohou být absolutně jistí: dřevěné nebo papírové produkty, které si koupíte od HABA firmy, jsou z regulovaného lesnictví. A tak jde svět dál!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Stavící kostky - malý pohádkový zámek 301143
994 Kč
871 Kč