Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HABA Sun Bistro - Velká písková pekárna 301447
Momentálně vyprodáno

HABA Sun Bistro - Velká písková pekárna 301447

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
381 Kč
339 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 42 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A122868

HABA Sun Bistro - Velká písková pekárna 301447
Velká písková pekárna
Sun Bistro
Űíslo výrobku: 301447

9 kusů v sadě

Podrobnosti:
• Obsah: 1 formička ovoce, 1 lžíce na dort, 1 kulatá forma, 3 formičky na bonbóny, 1 formička na šlehačku, 1 formička jahody, 1 talířek
• Materiál: PP-umělá hmota.
• Od 36 měsíců

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.