Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HABA Velká hra "jezdec Hoppe" 4321
Momentálně vyprodáno

HABA Velká hra "jezdec Hoppe" 4321

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

381 Kč
365 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A043272

HABA Velká hra "jezdec Hoppe" 4321
Velká hra "jezdec Hoppe"
Űíslo výrobku: 4321

To byl hezký den pro koně na pastvině. Ale ted musí rychle zpět do konírny. Ve svých boxech potřebují různé věci jako svazek mrkve nebo pytel ovsa. Ty musíte po cestě do konírny sesbírat. Kdo se cestou rozhodne pro správnou kostku, dovede svého koně s trochou štěstí jako první do boxu. Hra, kde se sbírá a závodí s konmi. Se 3 variantami

• Věk: 3 - 8 let

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.