HAPE All-in-One Kuchyňka

HAPE All-in-One Kuchyňka

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • HAPE Kuchyňka

MOC¹ 3.546 Kč
2.653 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 893 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A099222

HAPE All-in-One Kuchyňka
All-in-One Kuchyňka
Číslo výrobku: E3126

S touto místo-šetřící kuchyní si může Vaše dítě zahrát na šéfkuchaře! Vaše dítě si může zkusit naservírovat pokrmy jako v restauraci.

Podrobnosti:
• Věk: Od 3 let.
• Materiál: dřevo, barvy na vodní bázi, PP,ABS,TPE,PMMA

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Příslušenství

Cena
577 Kč
Cena
577 Kč
Cena
606 Kč
Cena
677 Kč
Cena
614 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


HAPE All-in-One Kuchyňka
MOC¹ 3.546 Kč
2.653 Kč