Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HAPE Chodítko - Wonder Walker

HAPE Chodítko - Wonder Walker

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 2.290 Kč
1.800 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 490 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A050346

HAPE Chodítko - Wonder Walker
Chodítko - Wonder Walker
Číslo výrobku: E0370

Stabilní chodítko nabízí Vašemu dítěti penvé držení, aby se mohlo vytáhnout nahoru. Chodítko s jedinečnou konstrukcí, kterým lze jednoduše pohybovat. Pohyblivé knoflíky, barevné míčky a dlaší elementy pro mnohostrané použití.

Podrobnosti:
• Věk: Od 12 měsíců
• Materiál: dřevo, barvy na vodní bázi
• Rozměry: 46 x 34 x 50 cm

Upozornění!
Nevhodné pro děti do 12 měsíců.

Příslušenství

Cena
220 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


HAPE Chodítko - Wonder Walker
MOC¹ 2.290 Kč
1.800 Kč