Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HAPE Fixy na látku, 10 ks

HAPE Fixy na látku, 10 ks

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 217 Kč
191 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 26 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A161964

HAPE Fixy na látku, 10 ks
NepostradatelnÚ pro malÚ a velkÚ umělce. PomocÝ trochy barvy, fantazie a umu přeměnÝte neutrálnÝ vřrobky z přÝrodnÝho dřeva nebo neošetřenÚ bavlny ve skutečnÚ uměleckÚ předměty. Tyto unikáty se navÝc stanou cennřmi unikáty pro rodiče a prarodiče. KreativnÝ činnost při kutěnÝ a vytvářenÝ podporuje takÚ manuálnÝ zručnost a taktilnÝ snÝmánÝ. ObojÝ je velmi podstatnÚ pro vřvoj a později v životě se dá těžko dohnat.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 40152
• Věk: od 3 let

UpozorněnÝ!
NevhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ zadušenÝ!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

HAPE Fixy na látku, 10 ks
MOC¹ 217 Kč
191 Kč