Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HAPE Kuchyňka - Oxybul Kuchyňka, červeno/zelená

HAPE Kuchyňka - Oxybul Kuchyňka, červeno/zelená

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 3.519 Kč
1.264 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 2.255 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A131274

HAPE Kuchyňka - Oxybul Kuchyňka, červeno/zelená
Top Oxybul kuchyňka pro malé kuchaře a kuchařky! Zde se stane každý známým kuchařem. Můžeš tu péct, vařit, mýt. Spoustu místa pro hraní nabízí tato skvělá reálná kuchyňka. Obsahuje 1 hrnec s víkem a pánvičku.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 92000
• Materiál: dřevo, barvy na vodní bázi
• Věk: Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


HAPE Kuchyňka - Oxybul Kuchyňka, červeno/zelená
MOC¹ 3.519 Kč
1.264 Kč