Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Blíží se DEN DĚTÍ
Blíží se DEN DĚTÍ
Slevové kupóny
Až 1400 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HAPE Magnet Mašinka

HAPE Magnet Mašinka

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 218 Kč
185 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 33 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A113980

HAPE Magnet Mašinka
Magnet Mašinka
Űíslo výrobku: E0914

Nastoupit a pozor při odjezdu. Tato mašinka bude fascinovat každé dítě. Lokomotiva a vagónky zvou ke hraní. Skvělé zážitky, zábava na cesty

Když se projedeš s mašinkou, budeš mít co vyprávět. Použijte tuto rychlo mašinku a vyprávějte dítěti zajímavé historky. Mašinka je ideální také k počítání vagónků, oken a koleček. Dítě může říkat barvy. Vy mu můžete vysvětlit rozdíl mezi osobním vlakem, ICE a nákladním vlakem.

Podrobnosti:
• Věk: Od 3 let.
• Materiál: magentky, dřevo, plast, kov

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

HAPE Magnet Mašinka
MOC¹ 218 Kč
185 Kč