Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HAPE Magnetová Mašinka

HAPE Magnetová Mašinka

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 15 kusy k dispozici!

MOC¹ 218 Kč
160 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 58 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A113977

HAPE Magnetová Mašinka
Magnetová Mašinka
ŰÝslo vřrobku: E0913

Překrásná dřevěná dráha může jezdit přes křižovatky skrz celou republiku. Kam jede a co se může stát? To jistě svou kreativitou dÝtě zjistÝ. 4 vagónky lze dÝky magnetům propojit.

Magnetová mašinka je ideálnÝ k naučenÝ barev. Ale takÚ k počÝtánÝ. Kolik vagónků je za mašinkou? Kolik okÚnek a kolik má mašinka? DalšÝ nápady: Zahrejte si na cestovánÝ vlakem, vyprávějte dÝtěti zajÝmavÚ historky a vše, co se vláčky třče.

Podrobnosti:
• Věk: Od 3 let.
• Materiál: magentky, dřevo, plast, kov

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

HAPE Magnetová Mašinka
MOC¹ 218 Kč
160 Kč