Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HAPE Magnetová Mašinka
Momentálně vyprodáno

HAPE Magnetová Mašinka

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 218 Kč
160 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 58 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A113977

HAPE Magnetová Mašinka
Magnetová Mašinka
Űíslo výrobku: E0913

Překrásná dřevěná dráha může jezdit přes křižovatky skrz celou republiku. Kam jede a co se může stát? To jistě svou kreativitou dítě zjistí. 4 vagónky lze díky magnetům propojit.

Magnetová mašinka je ideální k naučení barev. Ale také k počítání. Kolik vagónků je za mašinkou? Kolik okének a kolik má mašinka? Další nápady: Zahrejte si na cestování vlakem, vyprávějte dítěti zajímavé historky a vše, co se vláčky týče.

Podrobnosti:
• Věk: Od 3 let.
• Materiál: magentky, dřevo, plast, kov

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.