Den dětí se blíží! Na hračky
Den dětí se blíží! Na hračky
10% SLEVA
1SP1610
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HAPE Magnetová Mašinka
Momentálně vyprodáno

HAPE Magnetová Mašinka

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
272 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A113977

HAPE Magnetová Mašinka
Magnetová Mašinka
Číslo výrobku: E0913

Překrásná dřevěná dráha může jezdit přes křižovatky skrz celou republiku. Kam jede a co se může stát? To jistě svou kreativitou dítě zjistí. 4 vagónky lze díky magnetům propojit.

Magnetová mašinka je ideální k naučení barev. Ale také k počítání. Kolik vagónků je za mašinkou? Kolik okének a kolik má mašinka? Další nápady: Zahrejte si na cestování vlakem, vyprávějte dítěti zajímavé historky a vše, co se vláčky týče.

Podrobnosti:
• Věk: Od 3 let.
• Materiál: magentky, dřevo, plast, kov

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.