Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku v Německu dnes není v provozu zákaznická linka. Neváhejte se na nás obrátit opět v úterý. Děkujeme za pochopení.

HAPE Mistrovský stůl pro kutily, 40dílů

HAPE Mistrovský stůl pro kutily, 40dílů

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!

2.390 Kč
2.179 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 211 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A073430

HAPE Mistrovský stůl pro kutily, 40dílů
Mistrovský stůl pro kutily
Číslo výrobku: E3000

Malí stavitelé s velkými nápady mohou na tomto stole vytvářet své výtvory. V regálech je dost místa na nářadí a další věci, které potřebuješ mít při ruce.

Podrobnosti:
• Věk: Od 3 let.
• Rozměry výrobku: 55 x 28 x 80,7 cm
• Materiál: dřevo
• barvy na vodní bázi
• Kostky: 40

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí zadušení!

Příslušenství

Cena
476 Kč
Cena
407 Kč
Cena
493 Kč
Cena
895 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


HAPE Mistrovský stůl pro kutily, 40dílů
2.390 Kč
2.179 Kč