Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
⏰ Poslední šance ⏰
Poslední šance
SLEVA
až 990 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HAPE Moje první velká kuchyn
Momentálně vyprodáno

HAPE Moje první velká kuchyn

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 2.780 Kč
1.915 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 865 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A038621

HAPE Moje první velká kuchyn
Moje první velká kuchyň
Číslo výrobku: E3101

Moje první velká kuchyň pro malé kuchaře a kuchařky. Napište menu, které budete vařit a připravte si troubu a plotýnky. Výborné zapečené brambory můžeš udělat v troubě. Kuchyňka lze jednoduše složit. Doplňky do kuchyně lze dokoupit

Popis výrobku:
• Od 3 let
• Rozměr: ca.: výška 70 x šířka 55,8 x hloubka 33, cm,pracovní deska ve výšce ca. 50 cm
• Materiál:dřevo

Pozor!
Nevhodné pro děti mladších 3 let!

Příslušenství

Cena
400 Kč
Cena
400 Kč
Cena
600 Kč
Cena
429 Kč
Cena
455 Kč
Cena
418 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.