❤ DĚKUJEME ❤
❤ DĚKUJEME ❤
Ušetřete
až 500 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HAPE Odrážedlo

HAPE Odrážedlo

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 1.909 Kč
1.794 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A073560

HAPE Odrážedlo
Odrážedlo
Číslo výrobku: E0101

Skvělé úchopky na řidítkách"a 4 kola", toto odrážedlo bude mít pro Vaše dítě velký význam.

Podrobnosti:
• Věk: Od 12 měsíců
• Materiál: dřevo, barvy na vodní bázi

Upozornění!
Nevhodné pro děti do 12 měsíců.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


HAPE Odrážedlo
MOC¹ 1.909 Kč
1.794 Kč