Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HAPE Quadrilla - sada se zvuky ke KulièkovÚ dráze
Momentálně vyprodáno

HAPE Quadrilla - sada se zvuky ke KulièkovÚ dráze

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.668 Kč
1.200 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 468 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A098514

HAPE Quadrilla - sada se zvuky ke KulièkovÚ dráze
Quadrilla - sada se zvuky ke KulickovÚ dráze
Číslo výrobku: QE6015

Tady se kuličky nezastaví! Hned od začátku se budou kuličky kutálet ze shora až dolů.
S těmito různými díly si můžeš tvou dráhu postavit - rychlejší, nebo vyšší. Přesně, jak chceš ty. Podívej se, jak každý díl funguje.

Podrobnosti:
• Věk: Od 4 let

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.