Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HAPE Skákací pytel, sada 2 kusů
Momentálně vyprodáno

HAPE Skákací pytel, sada 2 kusů

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 491 Kč
398 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 93 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A114017

HAPE Skákací pytel, sada 2 kusů
Skákací pytel, sada 2 kusů
Číslo výrobku: E4306

Připravit na start a skákej: Skvělé pytle s kontrastními barvami a skvělým designem jsou potřebou pro každé dítě. Tyto pytle jsou vhodné nejen pro oslavy narozenin. Pokud si přejete vyhrát, dejte do skákání co nejvíce síly.

Skákání v pytli je hrou vhodnou pro dvě osoby a týmy. Dávejte si pozor, ať neupadnete na nos.

Podrobnosti:
• Věk: 3+ roky
• Materiál: 100% Nylon

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.