Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HAPPY PEOPLE SCOUT Konvice

HAPPY PEOPLE SCOUT Konvice

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 6 kusy k dispozici!

382 Kč
330 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 52 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A097501

HAPPY PEOPLE SCOUT Konvice
SCOUT Konvice
ŰÝslo vřrobku: 19913

"Pravř Scout", to je kvalita, bezpečnostnÝ vybavenÝ u dětskř design pro Firmu Sternjakob Frankenthal. "Pravř Scout" je značkou programů pro děti od 5 do 8 let. Přes 30 produktů v typickřch oranžovo-zelenřch barvách majÝ svÚ mÝsto v prodejnách. A chceme to tak dělat dál. My vÝme, že děti majÝ rádi barevnÚ motivy Scout. Vřběr tedy tyto motivy a potisky obsahuje pro individualitu a jejich spokojenost. Pokud se jednou zvolÝ tento motiv, pak by měli břt kompletně vybaveny a to od bot po sportovnÝ tašky. Ale nejenom to: Ve škole může břt motiv takÚ a to jako peneženka, nebo deštnÝk. Motiv jako SCOUT Tyranno s T.Rex a Triceratopsem, SCOUT černř John se známřmi piráty nebo SCOUT fantasy s okřÝdlenřm jednorožcem. BalenÝ novřch motivnÝch produktů jsou známÚ všude. Tolik zábavy a objevovánÝ. ObjevovacÝ program "Pravř Scout" se nacházÝ u nás - a to Happy People

"Pravř Scout" - značka známá po všech směrech.

Podrobnosti:
• Rozměry: 29 x 22 x 13 cm
• Věk: od 3 let

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

HAPPY PEOPLE SCOUT Konvice
382 Kč
330 Kč