Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HASBRO Bambilon N-REBELLE REVOLUČNÍ LUK

HASBRO Bambilon N-REBELLE REVOLUČNÍ LUK

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 3 kusy k dispozici!
  • HASBRO Nerf Rebelle Starlight
  • HASBRO Nerf Rebelle Star Shot Kuše s terčem
  • HASBRO Nerf Rebelle Tajemná kuše
  • HASBRO Nerf - Codebreaker Crossbow

MOC¹ 1.773 Kč
1.390 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 383 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151221

HASBRO Bambilon N-REBELLE REVOLUČNÍ LUK
Pusťte se do tajné mise s Arrow Revolution lukem!S tímto silným lukem můžete rozpoutat palbu 6 pískajících šipek s dostřelem až 27 m.

Zažijte skutečnou akci, rotující buben nabije každou šipku sám.Se svým stylovým lukem budete nepřekonatelná Rebelka. GO!!! V pokoji nebo venku v přírodě zažijte skutečnou akci. Obsluhu luku zvládnete hravě, rotující buben nabije každou šipku sám. Se svým stylovým lukem si užijete spoustu dobrodružství a legrace. Vaše bitvy jsou předem vyhrané! - Dosah až 27 metrů

- obsahuje 6 šipek Skvělý luk pro super akci. Další šipky je možné dokoupit.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: B1696EU4
• Věk: od 8 let

Pozor!
Nemířit na oči a obličej!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí zadušení!

Příslušenství

Cena
417 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.


HASBRO Bambilon N-REBELLE REVOLUČNÍ LUK
MOC¹ 1.773 Kč
1.390 Kč