Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Hasbro DohVinci Adventní kalendář
Momentálně vyprodáno

Hasbro DohVinci Adventní kalendář

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
656 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A185286

Hasbro DohVinci Adventní kalendář
S kreativním DohVinci Adventním kalendářem si můžeš každý den ozdobit jednu část.

Co se skrývá za 24 dvířky? Sada obsahuje obrázek k dotvoření, styler a 6 DohVinci barev. Struktura uschne na vzduchu.

Podrobnosti:
  • Rozměr: 33 x 30,5 x 5,1 cm
  • Věk: od 6 let.
Upozornění!
Nevhodné ke konzumaci.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.