Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HASBRO FRF Mopsík, hopsající štěnátko

HASBRO FRF Mopsík, hopsající štěnátko

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 11 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.773 Kč
1.590 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 183 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151132

HASBRO FRF Mopsík, hopsající štěnátko
JJ, hopsající štěnátko od FurReal Friends. Tento Mopsík pochází z oblíbené řady FurReal Friends a zaujme fanoušky pejsků. Měkký a hebký Mopsík reaguje na pohyb, umí sedět, štěkat a skákat. Jeho packy jsou pohyblivé. Mopsík je vychovaný a když se mu chce, štěkne ti i na pozdrav. Pokud ho podrbeš na hlavě, bude hezky sedět a čekat na další Vaši zábavu. Tento hopsající Mopsík je vhodný pro děti od 4 let.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: B0449EU4
• Baterie: 4 x AA (LR6)
• Věk: od 4 let.

Upozornění:
Nevhodné pro děti do 36 měsíců.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.


HASBRO FRF Mopsík, hopsající štěnátko
MOC¹ 1.773 Kč
1.590 Kč