Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HASBRO Fur Real Friends Jednorožec StarLily
Momentálně vyprodáno

HASBRO Fur Real Friends Jednorožec StarLily

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 4.364 Kč
4.090 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 274 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151137

HASBRO Fur Real Friends Jednorožec StarLily
StarLily, magický jednorožec přináší magii do Vašeho pokojíčku. StarLily je interaktivní a reaguje na zvuk a pohyb. Má několik seznzorů, pohladte ji a uvidíte jak na vás bude reagovat. Miluje, když ji řeknete cokoliv, Starlily vás totiž poslouchá. Pohybuje hlavičkou doleva a doprava. StarLily může sedět, ležet, pohybovat křídly. Úžasné je, že roh svítí několika barvami, zaleží totiž na tom, jak se právě StarLily disponuje aplikací. Jak si můžete hrát? Jednoduše, stáhněte si zdarma aplikaci „My magical Unicorn app“. Aplikace vám nabídne několik možností her jako např. Sada cukrových jahůdek, Krystalovou jeskyni, Duhové vodopády nebo Strom přání. V aplikaci taky uvidíte jak se Starlily cití. Tolik fantastických FurReal Friends čeká na Vás!

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: B0450100
• Baterie: 4 x C LR14
• Věk: od 4 let.

Upozornění:
Nevhodné pro děti do 36 měsíců.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.