Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HASBRO FurReal Friends Daisy kočička
Momentálně vyprodáno

HASBRO FurReal Friends Daisy kočička

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
2.036 Kč
1.950 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A103661

HASBRO FurReal Friends Daisy kočička
FurReal Friends Daisy kočička
Űíslo výrobku: A2003E35

Daisy může stát na zadních packách, skočit na svou oblíbenou hračku, hýbat packami a vydávat u toho kočičí zvuky. Skoro jako opravdová kočička.

S "Daisy, mou kočičkou" ti bude nejlépe. Malá, světle hnědá kočička má neodolatelné tmavé oči a zve svými pohyblivými packami ke hraní. Pohlad ji její měkkou srst. Jako všichni interaktivní členové FurReal Friends rodiny si chce Daisy hrát a reaguje svými pohyby a mnoukáním jako opravdová kočka. Zvláštností je: zcela jako v reálném životě si i tato kočička dokáže stoupnout při hraní na zadní packy a šmátrat po své hračce.

Podrobnosti:
• Baterie: 4 x AA LR06 (jsou součástí balení)
• Věk: od 4 let.

Upozornění:
Nevhodné pro děti od 36 měsíců.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.