Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HASBRO FurReal Friends - Neposedná Opička
Momentálně vyprodáno

HASBRO FurReal Friends - Neposedná Opička

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
1.018 Kč
797 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 221 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A103656

HASBRO FurReal Friends - Neposedná Opička
FurReal Friends - Opička
Űíslo výrobku: A8756ESO

Roztomilé opičí mládě s flaušovými měkkými chloupky: Malá opička se pohybuje hlavou a pažemi, když ji polechtáš na bříšku.

Roztomilá opička od FurReal Friends má velké oči, měkkou srst a hýbe hlavou a pažemi, když ji polechtáš na bříšku.

Podrobnosti:
• Baterie: 3 x AA LR06 (jsou součástí balení)
• Věk: od 4 let.


Rozmer zabalené 22,9 x 22,1 x 11,9 cm
Upozornění:
Nevhodné pro děti od 36 měsíců.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.