Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HASBRO FurReal Friends - Opička miminko
Momentálně vyprodáno

HASBRO FurReal Friends - Opička miminko

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 3.058 Kč
2.750 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 308 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A103666

HASBRO FurReal Friends - Opička miminko
FurReal Friends - Opička
Űíslo výrobku: A1650E24

Interaktivní sladká opička ke hraní, přebalování, lechtání a na spaní. Opička může otevřít a zavřít oči, její hlavička se pohybuje a cucá svoji banánovou lahvičku, když ji budeš krmit.

Interaktivní sladká opička ke hraní, přebalování, lechtání. Malá opička si to vše užívá, když jí její majitel krmí, nebo polechtá. Opička má ráda, když ji pohoupáš v náručí. Na všechny aktiviti jako hraní nebo mazlení reaguje různými zvuky a mimikou. Když po celém dni chce opička už spát, zavře své oči a hnedka usne.

Podrobnosti:
• Baterie: 4 x C LR14
• Věk: od 4 let.


Ca 29 cm v sede, celkove 44 cm Upozornění:
Nevhodné pro děti od 36 měsíců.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.