Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Slavíme 4.narozeniny
Slavíme 4.narozeniny
SLEVA
až 1400 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HASBRO FurReal Friends Panda
Momentálně vyprodáno

HASBRO FurReal Friends Panda

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 2.224 Kč
1.110 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.114 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A103676

HASBRO FurReal Friends Panda
FurReal Friends Panda
Űíslo výrobku: A7275EU4

Sladká malá panda umí lézt, sedět a ráda si hraje se svým majitelem. Pandu můžeš i nakrmit, reaguje na hlas a vydává sladké pandí zvuky.

Panda medvídek mládě jako domací zvířátko k pomazlení, pohlazení a hraní: To najdete jen u FurReal Friends. Nejmladší přírustek FurReal Friends je sladká pandí dívka s krásnými oči a pěknou mašlí ve vlasech. Je vhodnou kamarádkou pro děti od 4 let. Reaguje na dotek, může lézt, sedět a pohybuje pažemi i nohami. Malou pandu můžeš krmit, reaguje na hlas a vydává sladké pandí zvuky, když se o ní její majitel stará.

Podrobnosti:
• Baterie: 4 x AA LR06
• Věk: od 4 let.

Upozornění:
Nevhodné pro děti od 36 měsíců.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.