Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
Kód kupónu
KOLO4607
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HASBRO FurReal Friends - Štěnátko GoGo, chodící
Momentálně vyprodáno

HASBRO FurReal Friends - Štěnátko GoGo, chodící

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
2.545 Kč
2.390 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 155 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A103681

HASBRO FurReal Friends - Štěnátko GoGo, chodící
FurReal Friends - Štěnátko GoGo, chodící
Űíslo výrobku: A7274EU4

Štěnátko GoGo může chodit a přiběhne, když ho zavoláte. Na povel si sedne a štěkne. Může komunikovat s dalšími zvířátky řady FurReal Friends. Můžete si zdarma stáhnout aplikaci, pomocí které vy a GoGo zažijete jěště více zábavy.

Bílé štěnátko GOGO je krásný malý interaktivní pejsek od FurReal Friends a je to skvělý domácí mazliček pro tvoje procházky. Je to správný pes, který je neposedný, plyšový, chodící. Reaguje na pokyn sednutí, pohybuje ocáskem a hlavou a štěká. A to není vše: GoGo si může popovídat s vybranými kamarády rodiny FurReal Friends. Další plus: Můžete si zdarma stáhnout aplikaci, pomocí které vy a GoGo zažijete jěště více zábavy. Pro Smartphony a Tablety. Najdete tam i spoustu her a další zvířátka FurReal Friends (virtuální)

Podrobnosti:
• Baterie: 4 x C LR14
• Věk: od 4 let.

Upozornění:
Nevhodné pro děti od 36 měsíců.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.