Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Hasbro My Little Pony Friends - Stodola

Hasbro My Little Pony Friends - Stodola

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

850 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A185277

Hasbro My Little Pony Friends - Stodola
Applejack zve ke hraní ve stodole.

Zde si malí fanoušci My Little Pony mohou hrát se svými poníky Applejackem a Pinkie Pie. S traktorem, se skluzavkou se děti mohou zabavit po celý den. Houpání na houpačce je tak uklidnující. Stodola nabízí dostatek místa pro hraní plné fantazie. Poníci Applejack a Pinkie Pie jsou součástí balení.

Podrobnosti:
  • Rozměr: 38,4 x 27,8 x 7,9 cm
  • Věk: od 18 měsíců

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.


Hasbro My Little Pony Friends - Stodola
850 Kč