Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HASBRO My Little Pony - poníček

HASBRO My Little Pony - poníček

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.112 Kč
977 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 135 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A103732

HASBRO My Little Pony - poníček
My Little Pony - poníček
Číslo výrobku: A3826100

Krásný poníček z pohádkového světa. Ten se bude dívkám od 3 let líbit. Již 30 let tu jsou malí poníci pro své fanoušky. Díky televizní sérii se také proslavili. Lily navštíví své kamarády. Sladká Lily, známá z televize je tu. Poník Lyli je velký ca 30 cm. Nosí tyrkysové šaty a vypadá moc sladce. Poník Lyli je extra veselá. Lyli má u sebe chrastítko a lahvičku. Nezapomeň ji přebalit. Potěší tě frázemi.

Podrobnosti:
• Baterie: 3 x AA LR06 (baterie jsou součástí balení)
• Rozměr: 30 cm
• Věk: od 3 let

Upozornění:
Nevhodné pro děti od 36 měsíců.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.


HASBRO My Little Pony - poníček
MOC¹ 1.112 Kč
977 Kč