Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HASBRO My Little Pony Rarity Boutique
Momentálně vyprodáno

HASBRO My Little Pony Rarity Boutique

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.091 Kč
987 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 104 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151152

HASBRO My Little Pony Rarity Boutique
Pro fantastické hraní jako v obrázkové knize! Rarity Boutique je vyroben dle TV série. Tento půvabný set se otevírá jako kniha a vaše Rarity má mnoho možností zábavy ve 3 různých místnostech. Samozřejmostí je Rarity poník. Playset s více než 20 doplnky, lze snadno složit na cesty a nosit za držadlo. Může být v kosmetickém studiu a dívat se do zrcadla, pak můžete obrátit stránku a najednou jste v lázních! Naskenujte kód do své aplikace My Little Pony a pokračujte ve virtuální zábavě! Tak bude s tvým poníkem zábava vždy a všude!

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: B1372EU4
• Věk: od 3 let

Upozornění:
Nevhodné pro děti do 36 měsíců.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.