Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HASBRO My Little Pony Rarity Boutique

HASBRO My Little Pony Rarity Boutique

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 6 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.091 Kč
922 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 169 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151152

HASBRO My Little Pony Rarity Boutique
Pro fantastickÚ hranÝ jako v obrázkovÚ knize! Rarity Boutique je vyroben dle TV sÚrie. Tento půvabnř set se otevÝrá jako kniha a vaše Rarity má mnoho možnostÝ zábavy ve 3 různřch mÝstnostech. SamozřejmostÝ je Rarity ponÝk. Playset s vÝce než 20 doplnky, lze snadno složit na cesty a nosit za držadlo. Může břt v kosmetickÚm studiu a dÝvat se do zrcadla, pak můžete obrátit stránku a najednou jste v láznÝch! Naskenujte kód do svÚ aplikace My Little Pony a pokračujte ve virtuálnÝ zábavě! Tak bude s tvřm ponÝkem zábava vždy a všude!

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: B1372EU4
• Věk: od 3 let

UpozorněnÝ:
NevhodnÚ pro děti do 36 měsÝců.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

HASBRO My Little Pony Rarity Boutique
MOC¹ 1.091 Kč
922 Kč