Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Blíží se DEN DĚTÍ
Blíží se DEN DĚTÍ
Slevové kupóny
Až 1400 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HASBRO My Little Pony - velký moderní pony
Momentálně vyprodáno

HASBRO My Little Pony - velký moderní pony

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
565 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A103714

HASBRO My Little Pony - velký moderní pony
Velký moderní pony
My Little Pony
Űíslo výrobku: A8211EU4

Ca 20 cm velký moderní pony. Můžeš si ho učesat jak chceš. Je oblečen v duhových šatech, korunce, botičkách a má kouzelná křídla.

Moderní pony, Twilight Sparkle je 20 cm velký a je super moderní doplnkem moderní dívky. Barevná hříva a dlouhý ocásek, které si můžeš načesat a upravit, jak chceš. V sadě najdeš hřeben. Křídla jsou skvělým doplnkem poníka. Sada obsahuje i doplnky pro poníka jako jsou botičky a obleček.

Podrobnosti:
• Věk: od 3 let

Upozornění:
Nevhodné pro děti od 36 měsíců.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.