Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Hasbro Nerf Doomlands Double-Dealer
Momentálně vyprodáno

Hasbro Nerf Doomlands Double-Dealer

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.909 Kč
1.650 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 259 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A185182

Hasbro Nerf Doomlands Double-Dealer
Nerf Doomlands Double-Dealer slibuje dvojí zábavu.

Tato post-apokalyptická pistole má dva zásobníky na boční plnění a střílí dvě šipky naráz pro dvojitý úder. Navíc má práskavou střelbu pro neúnavné a rychlé střílení! Obsahuje 24 šipek a dva zásobníky na 12 šipek.

Podrobnosti:
  • Rozměr: 55,9 x 30,5 x 7,9 cm
  • Obsahuje 24 šipek.
  • Věk: od 8 let
Pozor!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení! Nemířit na oči nebo obličej. Pro vyhnutí se zranění: Šipky jsou specielně vyvinuty pro tento produkt. Šipky neměnte. Dostřelje testován. Skutečné výsledky jsou různé a záleží na mnoha faktorech.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.