Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HASBRO Nerf N-Strike Elite Demolisher
Momentálně vyprodáno

HASBRO Nerf N-Strike Elite Demolisher

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

1.946 Kč
1.150 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 796 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A103048

HASBRO Nerf N-Strike Elite Demolisher
Nerf N-Strike Elite Demolisher
Nerf
Űíslo výrobku: A8494EU4

S puškou Demolisher 2 v 1 můžete na cíl střílet dva typy munice! 10 šipek, 2 rakety a zásobník.

Nová puška pro vybrané jedince. Tato puška bude mít největší sílu, až budete střílet velkými raketami vystřelovanými tlakem až 20 m daleko! Pokud chcete ohromit kamarády, můžete střílet obojí najednou! Šipky i rakety. Rakety si uložte do odnímatelného zásobníku.

Podrobnosti:
• Věk: od 8 let

Pozor!
Nemířit na oči a obličej!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.