Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HASBRO Nerf N-Strike Elite Firestrike

HASBRO Nerf N-Strike Elite Firestrike

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!
  • HASBRO Nerf N-Strike Elite XD - Stockade
  • HASBRO Nerf N-Strike Elite XD - Retaliator
  • NERF Modulus pistole
  • HASBRO Nerf N-Strike Elite XD - Rapidstrike

MOC¹ 472 Kč
385 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 87 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A103006

HASBRO Nerf N-Strike Elite Firestrike
Elite pistole s laserovým zaměřováním
Nerf
Űíslo výrobku: 53378983

Elite pistole s laserovým zaměřováním pro více zábavy. S aktivovaným laserovým paprskem můžete zaměřit cíl až do vzdálenosti 4,5 metru. Presný laserový paprsek na této kompaktní pistoli vám pomůže dokonale zamířit.

S aktivovaným laserovým paprskem můžete zaměřit cíl až do vzdálenosti 4,5 metru. S pistolí firestrike můžete splnit misi i ve tmě, díky červenému laseru. Zaměř a vystřel. Využite laserový paprsek na pistoli firestrike a cíl zasáhnete jediným výstřelem. Lze připojit další příslušenství a rozšířit tak své možnosti. Firestrike navíc dokáže vystřelit šipky ELITE až na 20 metrů!

Podrobnosti:
• Včetně 3 nábojů
• Věk: od 8 let

Pozor!
Nemířit na oči a obličej!
POZOR ! - NESORTOVANY ARTIKEL. Zbozi v modre a v oranzove barve. Nahodne bude vybrana jedna barva.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.


HASBRO Nerf N-Strike Elite Firestrike
MOC¹ 472 Kč
385 Kč