Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Hasbro Nerf N-Strike Elite - Hyper-Fire Blaster
Momentálně vyprodáno

Hasbro Nerf N-Strike Elite - Hyper-Fire Blaster

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 2.182 Kč
1.770 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 412 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A185176

Hasbro Nerf N-Strike Elite - Hyper-Fire Blaster
Vysokokapacitní pistole N-Strike Elite HyperFire je tu pro tvé souboje!

Pistole pošle 5 šipek do vzduchu během jedné sekundy. Vysokokapacitní pistole N-Strike Elite HyperFire se zásobníkem na 25 nábojů. 25 šipek Nerf ELITE

Podrobnosti:
  • Rozměr: 61 x 30,3 x 10 cm
  • Obsahuje 25 šipek.
  • Věk: od 8 let
Pozor!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení! Nemířit na oči nebo obličej. Pro vyhnutí se zranění: Šipky jsou specielně vyvinuty pro tento produkt. Šipky neměňte. Dostřelje testován. Skutečné výsledky jsou různé a záleží na mnoha faktorech.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.