Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Hasbro Nerf N-Strike Elite - Modulus BattleScout ICS-10 Blaster
Momentálně vyprodáno

Hasbro Nerf N-Strike Elite - Modulus BattleScout ICS-10 Blaster

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 2.318 Kč
1.989 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 329 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A185180

Hasbro Nerf N-Strike Elite - Modulus BattleScout ICS-10 Blaster
Nerf N-Strike Elite - Modulus BattleScout ICS-10 Blaster je perfektnÝ doplněk pro tvá dobrodružstvÝ.

SoučástÝ balenÝ je 720HD kamera, která točÝ filmy, nebo fotÝ v brilantnÝ kvalitě. Kromě toho má pistole novř zásobnÝk na 10 šipek. 10 MEGA nábojů - součástÝ balenÝ.

Podrobnosti:
  • Obsahuje 10 šipek.
  • Rozměry: 64,8 x 34,3 x 7,6 cm
  • Věk: od 8 let
Pozor!
NevhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ udušenÝ! NemÝřit na oči nebo obličej. Pro vyhnutÝ se zraněnÝ: Šipky jsou specielně vyvinuty pro tento produkt. Šipky neměnte. Dostřelje testován. SkutečnÚ vřsledky jsou různÚ a záležÝ na mnoha faktorech.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.