Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HASBRO Nerf Rebelle Heartbreaker Kuše

HASBRO Nerf Rebelle Heartbreaker Kuše

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • HASBRO Nerf Rebelle Star Shot Kuše s terčem
  • HASBRO Nerf Rebelle Starlight
  • HASBRO Nerf Rebelle Tajemná kuše
  • HASBRO Bambilon N-REBELLE REVOLUČNÍ LUK

1.111 Kč
750 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 361 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A103883

HASBRO Nerf Rebelle Heartbreaker Kuše
Heartbreaker Kuše
Nerf Rebelle
Číslo výrobku: A6130E27

Nerf Rebelle Heartbreaker Kuše : stylová akce pro amazonky. Nejen pro chlapce, i dívky mají svou kuši. Super kuše pro napínavé souboje. Široké šipky, které po zamíření zasáhnou svůj cíl. Vyrobeno speciélně pro dívky. Připrav se a pal. Šipky doletí až 20 metrů daleko. Zásobník : Snímatelný zásobník (držák na šipky) je součástí balení. Vystřel a nabij další šipkou. Super kuše pro souboj ve dvou. Vyzvi tvého kamaráda na souboj a překonej ho. Rebelle kuše bude tvá zbraň v barvě růžovo fialové. Šipky: ty mají svůj potenciál - různé barvy a grafiky. Super doplněk pro dívku od 8 let.

Podrobnosti:
• Věk: od 8 let

Pozor!
Nemířit na oči a obličej!

Příslušenství

Cena
415 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.


HASBRO Nerf Rebelle Heartbreaker Kuše
1.111 Kč
750 Kč