Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HASBRO Nerf Rebelle Kuše

HASBRO Nerf Rebelle Kuše

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 5 kusy k dispozici!
  • HASBRO Bambilon N-REBELLE REVOLUČNÍ LUK
  • HASBRO Nerf Rebelle Star Shot Kuše s terčem
  • HASBRO Nerf - Codebreaker Crossbow
  • HASBRO Nerf Rebelle Starlight

917 Kč
685 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 232 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A103882

HASBRO Nerf Rebelle Kuše
Kuše
Nerf Rebelle
Číslo výrobku: A4740E27

Dívči kuše je tu - pozor chlapci! 6 šipek na NERF REbelle kuš. Díky natažení je kuše zase připravená. Kuše není jen pro kluky. S touto kuší umí zacházet i dívky a pokud ne, tak se to brzo naučí. Stylový design kuše. Dosah až 20 metrů. Skoro jako pravá kuše. Zamiř a odpal 6 šipek. Super tatoo design. Šipky: různý design a barvy. Tak si své šipky vždy poznáš. Možno použít i šipky NERF N-Strike Elite. Neboj se ničeho. Bubnový zásobník na 6 šipek. Skvělá kuše pro dívky od 8 let.

Podrobnosti:
• Věk: od 8 let

Pozor!
Nemířit na oči a obličej!

Příslušenství

Cena
417 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.


HASBRO Nerf Rebelle Kuše
917 Kč
685 Kč