Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HASBRO Nerf Rebelle Star Shot Kuše s terčem

HASBRO Nerf Rebelle Star Shot Kuše s terčem

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • HASBRO Nerf Rebelle Heartbreaker Kuše
  • HASBRO Bambilon N-REBELLE REVOLUČNÍ LUK
  • HASBRO Nerf Rebelle Starlight
  • HASBRO Nerf Rebelle Tajemná kuše

751 Kč
564 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 187 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A103881

HASBRO Nerf Rebelle Star Shot Kuše s terčem
Star Shot Kuše s terčem
Nerf Rebelle
Číslo výrobku: A5638E27

Skvělá kuše ve stylu Rebelle. Obsahuje 6 šipek a terč.

Nerf Rebelle Star Shot Kuše s terčem je vhodná pro dívky od 8 let. Soutěž s kamarády a otestuj své dovednosti ve střelbě z kuše se sadou Star Shot! Nabij svoji pistoli ve tvaru kuše přisávacími šipkami a udělej si značku pomocí zaměřovacího světla. Jakmile si připravíš svůj přesný výstřel, stiskni spoušť a střel! Díky dvěma různým barvám šipek - jedna pro tebe, jedna pro tvého soupeře – snadno uvidíte, kdo byl nejlepší při každém výstřelu z kuše. Šipky mají dolet až 20 metrů. Terč je možné připevnit na stěnu.

Podrobnosti:
• Věk: od 8 let

Pozor!
Nemířit na oči a obličej!

Příslušenství

Cena
417 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.


HASBRO Nerf Rebelle Star Shot Kuše s terčem
751 Kč
564 Kč