HASBRO Nerf Rebelle Starlight

HASBRO Nerf Rebelle Starlight

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 7 kusy k dispozici!

1.059 Kč
703 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 356 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A103885

HASBRO Nerf Rebelle Starlight
Starlight
Nerf Rebelle
Číslo výrobku: A6762EU4

Nerf Rebelle Starlight přináší světlo do blaster her. Super Rebelle design, 6 šipek a dosah až 20 metrů. Snímatelná kapesní baterka pro napínavé akce v šeru. Do šipky lze ukrýt zprávu, která lze přečíst jen touto baterkou. 5 šipek různého designu a jedna šifrovací šipka. Přečti si zprávu díky dekodéru.

Podrobnosti:
• Věk: od 8 let

Pozor!
Nemířit na oči a obličej!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.


HASBRO Nerf Rebelle Starlight
1.059 Kč
703 Kč