Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HASBRO Nerf Zombie Strike - FlipFury

HASBRO Nerf Zombie Strike - FlipFury

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 7 kusy k dispozici!
  • HASBRO Nerf Zombie Strike - Doominator

850 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A129826

HASBRO Nerf Zombie Strike - FlipFury
ZOMBIE STRIKE má dvojitou dávku palebné síly.
NERF Zombie Strike tě překvapí svým dvojitým zásobníkem, který je otočný o 180 stupňů. Do každého zásobníku se vejde 6 nábojů.
Zůstaňte plně nabití, když vystřílíte všech 6 šipek z bubnu pak stiskněte kolečko pro výměnu bubnů abyste mohli vypálit o 6 šipek více bez nového nabití.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: A9603EU4
• Součástí balení je 12 Elite Zombie nábojů
• Rozměry: 38 x 28 x 8 cm
• Věk: od 8 let

Pozor!
Nemířit na oči a obličej!
Nevhodné pro děti do 3 let. Hrozí vdechnutí malých částí.

Příslušenství

Cena
244 Kč
Cena
685 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.


HASBRO Nerf Zombie Strike - FlipFury
850 Kč