Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HASBRO Play-Doh Dekorační studio DohVinci
Momentálně vyprodáno

HASBRO Play-Doh Dekorační studio DohVinci

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.091 Kč
878 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 213 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151210

HASBRO Play-Doh Dekorační studio DohVinci
Vaše tvořivost bude ve středu pozornosti s dekoračním Studiem! Tady se ukáže tvůj talent. DohVinci ve zcela nové dimenzi s tímto jedinečným designem, a otočným talířem který se sám pohybuje pomocí elektronického motorku Když jste připraveni dokončit své návrhy, vyberte si ze 4 barevných a blikající světel, které odhalí vaše mistrovské dílo ve velkolepé lightshow! Toto super studio přichází se vším, co potřebujete k velkolepému umění pro oslnivý zážitek! Tato hmota DohVinci zasychá po 24 hodinách. Zkus si vytvořit 3D obrázky. Ve fantazii se meze nekladou.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: B1718EU4
• Baterie: 3 x AA (LR6)
• Věk: od 6 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!
Upozornění pro rodiče: obsahuje pšenici

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.