Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HASBRO Play-Doh Dohvinci hrací sada zrcadlo

HASBRO Play-Doh Dohvinci hrací sada zrcadlo

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 7 kusy k dispozici!

MOC¹ 491 Kč
377 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 114 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151170

HASBRO Play-Doh Dohvinci hrací sada zrcadlo
Zrcadlo, zrcadlo.. kdo je nejlepší designer DohVinci? S touto sadou od DohVinci budou malí designeři zdobit svůj pokojíček zcela individuálně. Vyber si jednu ze 4 barevných kartuší, vlož ji do styleru - kuluté zrcadlo už čeká na tvé ozdobení. DohVinci hmota vysychá po dobu 24 hodin. Po vyschnutí ti bude zrcadlo zdobit tvůj pokojíček. V sadě najdeš rámeček ve tvaru srdíčka, kam si můžeš umístit tvou oblíbenou fotku. Sada obsahuje: 1 zrcadlo, 1 rámeček se stojánkem, další zdobící prvky, 1 styler a 4 kartuše. Sada je kompatibilní s DohVinci dekorativním studiem (lze dokoupit samostatně) a je vhodná pro děti od 6 let.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: B1717EU4
• Věk: od 6 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!
Upozornění pro rodiče: obsahuje pšenici

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

HASBRO Play-Doh Dohvinci hrací sada zrcadlo
MOC¹ 491 Kč
377 Kč