Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Hasbro™ Play-Doh Zmrzlinovř zámek
Momentálně vyprodáno

Hasbro™ Play-Doh Zmrzlinovř zámek

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 818 Kč
690 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 128 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A185315

Hasbro™ Play-Doh Zmrzlinovř zámek
S Play-Doh zmrzlinovřm zámkem jsou tu hned 3 stanice perfektnÝ zmrzliny:

Nejprve si vyber 1 formičku ze 6 a potÚ protlač hmotu do kornoutku. Jestli chceš, můžeš si přidat i šlehačku a ještě si ji ozdob. Mnoho formiček nabÝzÝ dalšÝ možnosti zdobenÝ a hranÝ. S doplnky, 4 dózami normálnÝmi a 2 dózami barevnřch konfet á 56 gr.

Podrobnosti:
  • Rozměr: 30,5 x 33 x 8,3 cm
  • Věk: od 3 let
UpozorněnÝ
NevhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ udušenÝ! obsahuje pšenici NevhodnÚ ke konzumaci.

Příslušenství

Cena
630 Kč
Cena
531 Kč
Cena
399 Kč
Cena
657 Kč
Cena
565 Kč
Cena
719 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.